Wypożyczalnia samochodów na Fuerteventura

Korektor: Mariola Tagi , , ,

Każdy z nas ceni sobie komfort i luksus, szczególnie jeśli wybieramy się na wakacje. Taki czas jest momentem w całym roku, kiedy możemy odetchnąć pełną piersią i spędzić najlepsze chwile swojego życia. Statystycznie najpopularniejszym miejscem, do którego udają się Polacy na wakacje, są Wyspy Kanaryjskie, a szczególnie Fuerteventura. Ostatnimi czasy zyskała ona sobie ogromną popularność. Kryje w sobie wiele tajemnic, a dzięki jej niewielkim rozmiarom nawet w kilka dni możemy poznać jej każdy zakamarek. Wypożyczalnia samochodów na Fuerteventura oferuje wiele aut, dlatego nie musimy martwić się podróżą po wyspie.

Podróżowanie komunikacją miejską, szczególnie w upalne dni, może być niezwykle problematyczne, a przede wszystkim niezbyt wygodne. Fuerteventura jednak wspaniale rozwinęła sobie infrastrukturę drogową, dlatego też przemieszczanie się po wyspie przy pomocy auta będzie prawdziwą przyjemnością. Jakie więc są najlepsze wypożyczalnie samochodów na Fuerteventurze, gdzie bez problemów wypożyczycie auto dopasowane do Waszych potrzeb?

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Wypożyczalnia samochodów TopCar Hire Fuerteventura Airport

Wypożyczalnia ta znajduje się w jednym z najlepszych możliwych miejsc – na lotnisku. Dzięki temu tuż po przylocie możecie się tam udać i wybrać najodpowiedniejsze auto. Jej cechą charakterystyczną jest niezwykle pokaźna flota samochodów osobowych. Znajdziecie w niej nie tylko małe miejskie autka, ale także terenowe SUV-y czy picup’y. Każdy z pojazdów bez problemu przeszedł badania techniczne i jest gotowe do podróżowania. Wypożyczalnia ta nie nakłada na swoich klientów limitu kilometrów, więc bez obaw możecie do woli poznawać uroki wyspy, bezpiecznie i komfortowo poruszając się autem. W każdym aucie znajdziecie również wbudowaną nawigację, która bez problemów doprowadzi was w każde, nawet najbardziej ukryte miejsce na wyspie.

TopCar Hire charakteryzuje się także tym, że przez 24 godziny na dobę działa obsługa klienta w wielu językach. Bez względu, w jakim miejscu się znajdziecie, jeśli wystąpią nieoczekiwane problemy z samochodem, możecie zadzwonić, a w możliwie jak najkrótszym czasie zostanie Wam dostarczony samochód zastępczy. Największą zaletą jest to, że dostajecie samochód w pełni zatankowany. Ceny są mocno konkurencyjne i z pewnością nie nadwerężą Waszego budżetu. Warto wspomnieć, że wypożyczalnia ta posiada własną stronę internetową, a także aplikację, za której pośrednictwem możecie zarezerwować samochód jeszcze przed przyjazdem na wyspie. Wystarczy podać swoje dane kontaktowe, wpłacić zadatek, a następnie wybrać auto dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań, a będzie ono czekało na Was w pełnej gotowości, od razu po wyjściu z terminala przylotów.

Europcar Fuerteventura Airport

To kolejna z wypożyczalni samochodów, która zlokalizowana jest na lotnisku. Europcar to niezwykle popularna firma, która swoją działalność prowadzi także w innych europejskich krajach, dzięki czemu cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Co więcej, swoje oddziały ma ona także w innych częściach Fuerteventury. Europcar oferuje nowoczesną i świetnie zadbaną flotę pojazdów, z których każdy posiada wbudowaną nawigację i pełny bak przed podróżą. Ceny również są mocno konkurencyjne, a obsługa klienta czuwa przez 24 godziny na dobę. Wypożyczalnia, dysponuje stroną internetową i aplikacją, dzięki której możecie wybrać idealny samochód dla siebie, jeszcze przed przylotem. Warto dodać, że Europcar cieszy się pozytywnymi recenzjami w całej Europie, a klienci chętnie korzystają z usług tej wypożyczalni.

Goldcar – wypożyczalnia samochodów na lotnisku

Trzecia z wypożyczalni również znajduje się na lotnisku i jakością swojej floty nie ustępuje dwóm poprzednim. Samochody są zadbane i świeżo po przeglądach technicznych, a ich baki są w pełni zatankowane i gotowe do podróży. Goldcar być może nie jest tak rozpoznawalną marką, jednak warto jej zaufać. Ceny są jednymi z najniższych na wyspie, a na klientów nie został nałożony restrykcyjny limit kilometrów. Każdy może dobrać auto, które spełni jego potrzeby, co więcej w ofercie są również do wypożyczenia większe samochody rodzinne. Podobnie jak dwie poprzednie wypożyczalnie, również Goldcar posiada stronę internetową i aplikację, dzięki czemu można zarezerwować samochód przed przylotem, a następnie go odebrać i rozpocząć podróż po magicznej Fuerteventurze.

Drogi Czytelniku, nie jesteśmy nieomylni, ale staramy się, aby nasze artykuły były wartościowe i dawały satysfakcję Czytelnikom. Jeśli znajdziesz błąd w artykule, będziemy Ci niezmiernie wdzięczni za poinformowanie nas o nim na adres: redakcja@medialive.pl
Poprzedni

Najlepsze restauracje na Fuerteventura

Grecja czy Wyspy Kanaryjskie, co wybrać?

Następny

Dodaj komentarz