Playa de el Callejoncito

Młody człowiek ramiona wyciągnięte przez morze o wschodzie słońca ciesząc się wolnością i życiem, ludzie podróżują ideą dobrobytu

Teneryfa to popularny kierunek wakacyjnych podróży. Głównie ze względu na klimat panujący na wyspie oraz jej wspaniałe wybrzeże. Na wyspie nie brakuje wspaniałych plaż, a jedną z nich jest romantyczna Playa de el Callejoncito – prawdziwa perła na wybrzeżu słonecznej Teneryfy. Playa de el Callejoncito nie … Zobacz więcej »

Arrecife, co zobaczyć, zwiedzanie, noclegi, plaże

Arrecife - 16 stycznia 2021: wybrzeże Arrecife na Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

Wyspy Kanaryjskie od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów, którzy tłumnie przybywają tam w celu spędzenia przyjemnego urlopu. Fuerteventura czy Teneryfa to dwie najchętniej wybierane wyspy z całego archipelagu, jednak godna zainteresowania jest również Lanzarote, której stolicą jest miasto Arrecife. Co warto tam zobaczyć, co … Zobacz więcej »

Jaka jest najpiękniejsza plaża na Teneryfie?

Famous beach Playa Jardin with black sand in Puerto de la Cruz, Tenerife, Spain

Trudnodostępne, dzikie, rajskie i wulkaniczne plaże Teneryfy stanowią wizytówkę wyspy. Dzięki przyjemnym temperaturom przez cały rok zachęcają przybywających na archipelag turystów do kąpieli w krystalicznie czystych wodach. Jaka plaża będzie najlepsza na wakacyjne szaleństwo? Playa El Bollullo w dolinie La Orotava Plaża El Bollullo leżąca w … Zobacz więcej »

Gran Canaria, co zobaczyć, zwiedzanie, noclegi, plaże

Gran Canaria, licencja: shutterstock/By Ingus Kruklitis

Niezwykle słoneczne Wysypy Kanaryjskie zachęcają plażami i niecodziennymi wulkanicznymi krajobrazami. Na Gran Canarii jest ich szczególnie wiele od uroczych wiosek, wyjątkowych przestrzeni naturalnych i pięknych zabytków po atrakcje, które sprawią, że każdy zakocha się w tej fantastycznej wyspie. Najpiękniejsze miasta i wioski na Gran Canaria … Zobacz więcej »