Partnerzy

Poniżej prezentujemy strony naszych partnerów. Firmy, blogerzy, vlogerzy i inne instytucje dla których Hiszpania jest bliska ich działalności.

Sardynia.pl Wakacje na Sardynii, przewodnik po Sardynii, co zobaczyć, tanie noclegi przy najpiękniejszych plażach Sardynii. Zabytki i inne atrakcje.

Sycylia.pl Wakacje na Sycylii, przewodnik po Sycylii, co zobaczyć, tanie noclegi przy najpiękniejszych plażach Sycylii. Zabytki i inne atrakcje..

hiszpanskiesmaki.es – blog Moniki Bień – Königsman, autorki wielu przewodników podróżniczych po Hiszpanii a w szczególności Andaluzji. Jak sama pisze autorka chciałaby aby jej blog stał się przyczynkiem do głębszego poznania architektury, wnętrz, sztuki, mody, rzemiosła oraz kulinariów Półwyspu Iberyjskiego.

hiszpaniamoimokiem.comblog o Hiszpanii prowadzony przez Barbarę Zielińską mieszkającą na terenie Comunidad Valenciana od 2005 roku. Na co dzień założycielka bloga wraz z mężem prowadzi firmę BARBARUS, która zajmuje się usługami w branży nieruchomościowej jak i świadczy usługi budowalne na terenie Hiszpanii.

hdr.name – to projekt Pana Dawida Martynowskiego na blogu którego znajdziemy wiele ciekawych artykułów podróżniczych również tych o Hiszpanii jak i przepięknych fotografii dla których pasja przelała się również w zakresie świadczenia profesjonalnych usług. Jak pisze sam autor „Jestem zafascynowany fotografią HDR. To moja życiowa pasja i hobby. Każdą wolną chwilę poświęcałem na zdobywanie doświadczenia. Moja pasja pozwoliła mi poznać ciekawych ludzi, odkryć nieznane mi dotąd miejsca”.