Partnerzy

Poniżej prezentujemy strony naszych partnerów. Firmy, blogerzy, vlogerzy i inne instytucje dla których Hiszpania jest bliska ich działalności.

Sardynia.pl Wakacje na Sardynii, przewodnik po Sardynii, co zobaczyć, tanie noclegi przy najpiękniejszych plażach Sardynii. Zabytki i inne atrakcje.

Sycylia.pl Wakacje na Sycylii, przewodnik po Sycylii, co zobaczyć, tanie noclegi przy najpiękniejszych plażach Sycylii. Zabytki i inne atrakcje.

wakacjehiszpania.comblog poświęcony Hiszpanii. Autor bloga od lat mieszka w miejscowości Torrevieja na Costa Blanca wynajmując apartamenty tuż przy plaży Naufragos. Miejscowość Torrevieja to nie tylko morze, plaże, nurkowanie itp. Miejscowość ta słynie także m.in. z wydobycia soli z pobliskiej laguny (Laguna Rosa) i zajmuje drugie miejsce w świecie pod kątem wydobycia soli. Tutaj też można skorzystać z kąpieli błotnych oraz solnych w Lagunie, a mikroklimat sprawi, że naprawdę poczujesz się lepiej.

hiszpanskiesmaki.es – blog Moniki Bień – Königsman, autorki wielu przewodników podróżniczych po Hiszpanii a w szczególności Andaluzji. Jak sama pisze autorka chciałaby aby jej blog stał się przyczynkiem do głębszego poznania architektury, wnętrz, sztuki, mody, rzemiosła oraz kulinariów Półwyspu Iberyjskiego.

hiszpaniamoimokiem.comblog o Hiszpanii prowadzony przez Barbarę Zielińską mieszkającą na terenie Comunidad Valenciana od 2005 roku. Na co dzień założycielka bloga wraz z mężem prowadzi firmę BARBARUS, która zajmuje się usługami w branży nieruchomościowej jak i świadczy usługi budowalne na terenie Hiszpanii.